Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Puheenjohtaja, Transit-yhdyshenkilö


Juha Peuraniemi
Soittajankatu 39, 11130 Riihimäki
040-7388987
peuraniemi@netti.fi

 

Varapuheenjohtaja, Puntahymyn toimitus 


Heikki Lehti 
Ylänkötie 3 P, 00650 Helsinki 
09-752 4087, 040 525 1504 
heikki.lehti@netti.fi

 

Sihteeri 


Pasi Lankinen 
Vaununperäntie 523, 38210 Sastamala 
050-5993682
pasi.lankinen@sci.fi

 

Jäsenasia-yhdyshenkilö ja rahastonhoitaja 


Heidi Nurminen 
Kiikkarantie 21, 14300 Renko
040-5637377 
heidi.nurminen0@gmail.com

 

Cortina-yhdyshenkilö 


Sami Haavisto 
Riihitie 2, 07170 Pornainen
050 360 7820
sami.haavisto@kolumbus.fi

 

Escort-yhdyshenkilö

 
Jani Nurminen 
Kiikkarantie 21, 14300 Renko
050 913 2255 
jani.h.nurminen@gmail.com

 

Anglia-yhdyshenkilö 

Kimmo Luotonen

Pyynkatu 24, 20610 Turku

040 848 2898

anglialotus@gmail-com

 

Capri-yhteyshenkilö

Tommi Heikkinen

Mehiläisenpolku 17 E 20, 01490 Vantaa

044 571 7112

fasttaunus@gmail.com

 

Thames-yhdyshenkilö

 
Tommi Kumpulainen
Kapteeninkatu 5 A 13, 15140 Lahti
050 531 2401
tommi.kumpulainen70@luukku.com

 

Zephyr-yhdyshenkilö

 
Veikko Klemettilä 
Yhdyskatu 12, 15170 Lahti 
050 502 0642 , 044 708 9825
veikko.klemettila@phnet.fi

 

©2017 Suomen Britti-Ford -kerho - suntuubi.com